Jdi na obsah Jdi na menu

Okresní kolo v požárním sportu - DOLANY 2007

20. května 2007 jsme se zůčastnili okresního kola v požárním sportu uskutečněném na fotbalovém hřišti v Dolanech. Soutěžili jsme jako smíšené družstvo a v konkurenci dalších čtyř družstev jsme si vedli velice dobře. Ráno jsme vyráželi již 6:30 a to jak s MANem tak s obecním transitem. Na místo jsme dorazili před půl osmou, boužel nástup byl pozdržen až zhruba na devátou.

První disciplínou byly testy PO, které jsme zvládli na výbornou, pět trestných bodů za sedm soutěžících hovoří za vše. Druhou byla štafeta 4x 100m překážek - první úsek - překonání okna, druhý úsek - překonání bariéry, třetí úsek - zapojení hadic, přeběhnutí kladiny, čtvrtý úsek přenos RHP. V této disciplíně jsme v naší kategorii znovu zvítězili o šest vteřin. Třetí disciplínou byl běh jednotlivců na 100m překážek. I s drobnými potížemi s hadicemi, které postihli nejvíce Vosu jsme opět vyhráli, s největším přispěním Kuby Hubáčka, který by dělal problémy i Čeperským dorostencům. Poslední disciplínou byl požární útok, který se k radosti všech běžel na dvě ,béčka, ale bohužel jenom jednou, v této jediné disciplíně jsme nekralovali. Soutěž pro nás tedy dopadla výborně, 1. místem v kategorii smíšeného dorostu.

Za zmínku taky stojí požární útok Vysoké u Holic, které v těžké konkurenci okresních mužstev skončilo na 7. místě v požárním útoku mužů. Poté nás vydatně podporovali, za což jim patří veliký dík.

Díky také patří, vedoucím - Martinu Pištorovi, Jiřímu Ročkovi a Fandovi Marklovi, kteří nás na disciplíny připravili a i na místě byli přítomni stejně jako Martin Hejzlar který nás na místo dopravil. Děkujeme také všem fanouškům, kteří dorazili